asukoht

Asukoht

Raasiku vald asub Tallinnast kagusuunal. Põhimaanteena läbib valda Jüri-Aruküla-Raasiku-Jägala tee. Valla põhjaserva läbib Tallinn-Tapa raudtee. Haldusüksustest piirneb vald põhjast Jõelähtme, idast Anija, lõunast Kose ja läänest Rae vallaga.

Vallas on kaks suuremat asustuskeskust: Aruküla ja Raasiku alevikud, kus kokku elab 70% kogu valla elanikest. Uued elamukrundid paiknevad Raasiku aleviku südames, väljakujunenud keskuse kõrval, Tallinna linna piirist vaid 20 km ehk umbes 20 minuti autosõidu kaugusel. Teie uuel kodukohal on Tallinnaga suurepärane transpordiühendus: siit on 5 km Tallinn-Narva maanteeni, koju saab sõita ka rongi, bussi või marsruutbussiga. Rongijaam asub paarisaja meetri kaugusel ja sõit Ülemistele kestab ca 20 minutit.

Rajatava elurajooni eeliseks on selle asukoht juba väljakujunenud Raasiku alevikus, kus on olemas kõik eluks esmavajalik: põhikool, lasteaed, raamatukogu, jalgpallistaadion, kauplused ja perearst. Kool, lasteaed ja kauplus asuvad vaid paariminutilise jalutuskäigu kaugusel ning suvel alustatakse lasteaia juurdeehitusega – alates 2014. aastast lasteaiakoht igale soovijale! Hiljuti paigaldati keskuse jalgpalliväljakule uus kunstmurukate – Eesti tingimustes üks uuenduslikumaid.

Lasteaed Oravake ELRON APTEEK 1
Raasiku põhikool KONSUM JUUKSUR
Rahvamaja Raasiku valla koduleht Ambulatoorium
Raamatukogu Sõnumitooja – Ida-Harjumaa leht Raasiku Hambaravi
FC Joker