TUTVUSTUS / ASUKOHT

Kodu Raasikul paikneb imelises asukohas  – ümbritsetuna loodusest, privaatsusest ja turvalisusest! 

Esimesed majad valmivad oktoober 2023!

LÄBIMÕELDUD LAHENDUSED

Kodu Raasikul on detailideni läbimõeldud kaasaegsete lahendustega, muutes elamise mõnusalt mugavaks ja majandamise lihtsaks.

Ehitamisel kasutame vaid kvaliteetseid ja sertifitseeritud ehitusmaterjale ning anname majaosale kaheaastase garantii.

TUTVUSTUS

Rida-ja paarismajad on ühe korruselised, kus asub valgusküllane ja avar elutuba koos avatud köögiga, 3 magamistuba ning vannituba, saun.

Kõikides ruumides on reguleeritav vesipõrandaküte ja kolmekordse klaasiga pakettaknad. Majaosade vahelisele seinale on pandud erilist rõhku heliisolatsioonile, et tagada maksimaalne privaatsus.

Majad on üksteisest piisavas kauguses, andes kõigile elanikele omaette olemise, vaateid ja parkimiskohti. Avarad terassid pakuvad võimaluse nautimaks ilma või võõrustamaks lähedasi.


Kinnistul on tsentraalne veevarustus ja kanalisatsioon. Maja energiaklass on A, mis tagab madalad ekspluatatsioonikulud.

AINULAADNE ASUKOHT

Samuti paiknevad majad suurepärase infrastruktuuriga Tallinna linna piirist, vaid 20 km ehk umbes 20 minuti autosõidu kaugusel.

Raasiku alevikul on Tallinnaga suurepärane transpordiühendus – siit saab sõita rongiga, bussiga ja marsruutbussiga.

Rongijaam asub majast 15 minuti kaugusel ja sõit Ülemistele kestab ca 20 minutit.

Keskuses on olemas kõik eluks vajalik: toidupoed, postkontor, perearstikeskus, apteek, raamatukogu, lasteaed, põhikool, jalgpalliväljak, kultuurimaja jne.